Україно - британський Сіті Клуб у Лондоні, під егідою Міністерства Освіти і Науки України, запрошує студентів українських регіональних університетів провести два тижні у столиці Великобританії у липні 2016 року.

            Програма має на меті ознайомити студентів з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у Великобританії. Учасники проекту матимуть змогу завітати до установ державного сектору та органів місцевого самоврядування Англії, а також до провідних компаній світу розташованих у Лондоні. У ході програми вони здобудуть практичні знання та навички у різних професійних сферах, котрі стануть у нагоді в їх подальших кар’єрах, та отримають уявлення про реалії життя в одній з найбільших культурних та бізнесових столиць світу. Після повернення додому учасники зможуть пройти стажування в органах державної влади України та використають надбані знання для реалізації суспільно-орієнтованих ініціатив.

            Відбір студентів відбуватиметься на основі подання письмової заяви на участь у програмі та кваліфікаційної співбесіди по Skype з організаторами проекту. Деталі програми знаходяться у прикріпленні, анкету необхідно заповнити онлайн на сайті:

https://www.surveymonkey.co.uk/r/LEADProgramme2016.

            Також у прикріпленні додається шаблон анкети для ознайомлення студентів із її наповненням і питаннями.

            Ви можете знайти додаткову інформацію про програму на нашій сторінці в Facebook (LEAD Programme) та на сайті http://lead.com.ua.

            У разі виникнення запитань, будь ласка звертайтеся до організаторів – info@lead.com.ua.

 Додатки:

 LEAD 2016 Application Form - Reference Copy.pdf (131,02 kb)

LEAD 2016 Brochure.pdf (1,92 mb)

LEAD Programme Flyer 2016.pdf (4,60 mb)