11 березня 2016 року о 14.30 в Науково-технічної бібліотеці університету (ауд.63, 4-й поверх) буде проведена презентація Програм наукових обмінів імені Фулбрайта (США) для студентів старших курсів (3-6х), аспірантів, докторантів, викладачів і дослідників.

Галузі спеціалізації: гуманітарні та соціальні науки, точні, технічні та природничі дисципліни.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-6-х ) курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.

Анкети на конкурс приймають до 16 травня  2016 року

 Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук, діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2015 року.

У рамках спільної програми ім. Фулбрайта та Інституту Кеннана (Fulbright-Kennan Program) дослідники у галузі політології, державного управління, дослідження проблем розбудови демократії та громадянського суспільства, ролі США у світі та проблем партнерства проходитимуть наукове стажування у Центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні.

 

Анкети на конкурс приймають до 15 жовтня 2016 року

 Fulbright Faculty Development Program:  проведення дослідження в університетах США від 6 до 9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до          40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Анкети на конкурс приймають до 1 листопада 2016 року

 Обов’язкова умова для всіх конкурсів – знання англійської мови.

 Запрошуються всі зацікавлені.