Управління міжнародного співробітництва  та європейської інтеграції інформує, що згідно зі ст. 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016-2017 навчальний рік.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

- Безкоштовне навчання;

- Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

- Проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках, (перший пакет документів - оригінали, другий - копії). 

         У електронному форматі PDF скановані документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа "Стипендії на навчання в Словаччині 2016".

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети - заяви.

Анкета-заява також розміщена на веб-сайті Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки:

http://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation/

У разі зацікавленості просимо до 20 квітня 2016 року надіслати документи до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН

 Анкета-заява.docx (50,32 kb)