Шановні студенти, викладачі та співробітники!

 Відділ міжнародних зв’язків національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» інформує про можливість долучитися до участі у програмі академічної мобільності з одним із вишів-партнерів НТУ «ХПІ» – університетом Альпен-Адрія (Клагенфурт, Австрія) в рамках програми Erasmus+ (КА1 - академічна /кредитна/ мобільність).

 За підтримки професора кафедри славістики Альпен-Адрія університету Тільманна Ройтера та ініціативі іноземних колег, наш університет долучився до вказаної програми на наступних умовах: троє студентів НТУ «ХПІ» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» по спеціальності «Інформатика» мають можливість у 2016/2017 навчальному році протягом одного семестру навчатися в Університеті Альпен-Адріа та отримувати стипендію в розмірі 850 євро, які студент використовуватиме на оплату харчування, проживання. Крім того, програма оплачує проїзд (повністю або частково – виділяється фіксована сума).

 Навчання здійснюється на німецькій або англійській мовах (рівень В2). 

Для участі в конкурсі необхідно подати до відділу міжнародних зв’язків наступні документи:

 - ксерокопію національного паспорту;

- ксерокопію закордонного паспорту;

- заяву на ім’я ректора щодо участі в конкурсі (зразок можна отримати у відділі міжнародних зв’язків);

- рекомендаційний лист від викладачів відповідного факультету;

- копію залікової книжки (інформація про результати останньої сесії);

- витяг із протоколу засідання кафедри про рекомендацію студента для проходження конкурсу;

- витяг із протоколу засідання Вченої ради факультету про рекомендацію студента для проходження конкурсу.

 Крім того, студенти повинні мати середній бал не нижче 4,5. 

 В результаті конкурсу для навчання в Університеті Альпен-Адріа протягом I семестру в рамках програми Erasmus+ будуть відібрані тільки найкращі студенти НТУ «ХПІ».

 Усіх зацікавлених осіб, охочих взяти участь у конкурсі на проходження семестрового навчання протягом I семестру 2016/2017 н.р., запрошуємо звертатися до відділу міжнародних зв’язків (38 аудиторія ректорського корпусу НТУ «ХПІ»), телефон: 707-66-52.

 Скористайтеся можливістю розширити свої знання в одному з кращих вишів Австрії, здобути унікальний досвід та відчути себе частиною європейського суспільства.

 Відділ міжнародних зв’язків