Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки  України інформує про можливу участь молодих економістів у щорічному конкурсі есе WTO Essay Award.

Метою проведення конкурсу є сприяння високоякісним науковим дослідженням з питань торговельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між СОТ та академічною спільнотою.

Винагорода

Автор (або співавтори), есе якого переможе у конкурсі, матимуть можливість отримати грошову винагороду у розмірі 5 тис. швейцарських франків. У разі співавторства винагорода буде поділена порівну між авторами статті. Про есе, що перемогло у конкурсі, буде офіційно оголошено на щорічній зустрічі Європейської групи з дослідження торгівлі (the European Trade Study Group), яка являється найбільшою конференцією, що спеціалізується на питаннях міжнародної торгівлі. Церемонія нагородження відбудеться у вересні 2017 року у Флоренції, Італія. Переможець також отримає фінансування для участі у зустрічі.

Відбір

Обрання переможця здійснюватиме Академічна відбіркова комісія (an Academic Selection Panel). До її складу входять провідні науковці та експерти Секретаріату СОТ.

Критерії відбору

Зміст есе має бути акцентований на питаннях, пов'язаних з торговельною політикою та міжнародним торговельним співробітництвом. Автор (співавтори) есе повинні мати або завершувати здобуття наукового ступеня. Особи віком понад 30 років можуть також приймати участь, якщо вони захистили науковий ступінь не більше двох років тому. У разі співавторства, ця вимога застосовується до всіх авторів. Окрім цього, есе мають містити не більше 15 тис. слів.

Терміни подання есе

Есе мають бути подані до 2 червня 2017 року. Підрозділ з економічних досліджень та статистики Секретаріату СОТ  (The Economic Research and Statistics Division of the WTO Secretariat) опублікує перелік есе, що відповідають критеріям відбору, до 16 червня 2017 року, і відбіркова комісія прийме остаточне рішення до 14 липня 2017 року. Лише автори перелічених есе будуть поінформовані про результати відбору.

Публікація

Есе автора (співавторів), що перемогли у конкурсі, буде опубліковано у виданні СОТ (WTO Working Paper Series).

Подання

Всі матеріали повинні бути направлені на електронну адресу essay.award@wto.org

Матеріали повинні включати в себе окремі вкладення в форматі PDF:

1. Есе

2. Резюме (CV) автора (співавторів) із зазначенням:

          поточного статусу кандидата;

          навчального закладу, у якому здійснюється (або здійснювалася) підготовка для здобуття наукового ступеня;

          рік (або очікуваний рік) здобуття наукового ступеня;

          дата народження автора (співавторів).