До управління міжнародного співробітництва та європейської  інтеграції Міністерства освіти і науки України надійшов лист від Посольства України в Республіці Корея з інформацією про пілотну програму World Fisheries University (далі – WFU) на 2017 рік (створення WFU було ініційоване Республікою Корея в рамках діяльності Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН). Згадана навчальна програма, яка організована на базі Національного університету Пукьонг, триватиме 18 місяців та передбачає виділення 30 місць для іноземних студентів з країн, що розвиваються.

Корейська сторона повністю бере на себе витрати із реалізації програми потягом 10 років, затвердивши з цією метою бюджет у розмірі 100 млн. дол. США. Програма охоплює три головних напрямки: аграрна промисловість, управління рибними ресурсами та соціологія.

Наразі проводиться добір кандидатів на участь у програмі (інформаційні матеріалі додаються).

За додатковою інформацією можна звертатися до координатора проекту Ms. Sunny Kwon (+82-51-629-6682, sunnyk@pknu.ac/kr) або знайти на сайті Національного університету Пукьонг (Pukyong National University).

Додаток: 

 7.1-17-555-17.ZIP (1,96 mb)