Посольство України в Республіці Корея (РК) продовжує опрацювання питання щодо організації співробітництва між науковими закладами України та Республіки Корея (РК).

23 червня ц.р. відбулась презентація одного з найбільших корейських наукових закладів країни перебування KAIST (Korea Advanced Institute of Science and Technology).

Довідково: KAIST створений у 1971 році як перша вища школа країни, що спеціалізується у галузі природничо-наукової та інженерної освіти і наукових досліджень. Навчальний заклад отримує збільшену державну фінансову підтримку, що дозволяє залучати викладачів, які отримали освіту у найкращих наукових закладах світу.

За останні десятиліття KAIST перетворився у глобальний дослідницький центр. Його співробітники, у співпраці зі світовими академічним закладами, займаються дослідженнями, які визнаються науковою спільнотою.

KAIST розташований у науково-дослідницькому центрі в м. Теджон (150 км. від Сеулу), де розміщені більше 50 державних та приватних науково-дослідницьких інститутів, університетів, високотехнологічних та венчурних компаній.

KAIST входить до сотні найкращих навчальних та наукових закладів світу.

На сьогодні одними з найперспективніших розробок KAIST є дослідження в галузі робототехніки (HUBO Lab), боротьби з раковими пухлинами та метастазами (Department of Biological Science) створення альтернативного виду палива (низка інститутів при KAIST).

З метою залучення наукових кадрів та продовження перспективних досліджень KAIST пропонує навчання для студентів старших курсів у будь-якому з 6 власних коледжів та 8 науково-дослідних інститутів.

Довідково: для KAIST спеціально створена державна програма (KGSPKorean Government Scholarship Program), яка передбачає безкоштовне навчання для іноземних студентів, покриття витрат на проживання, оплату перельоту з іноземної країни до РК та у зворотному напрямку, безкоштовні курси з вивчення корейської мови, медичну страховку, стипендію.

Посольством України в РК встановлені контакти з міжнародним відділом та керівниками лабораторій KAIST.

У разі зацікавленості з боку українських наукових та освітніх закладів, Посольство готове надати необхідне сприяння, у межах компетенції, з налагодження співпраці з KAIST.

 

Додаток: умови прийняття на навчання для іноземних студентів. 


61570547_дод1.pdf (339,60 kb)

61570547_дод2.pdf (310,05 kb)

61570547_дод3.pdf (471,42 kb)

61570547_дод4.pdf (219,36 kb)

61570547_дод5.pdf (218,08 kb)