Посольство України в Аргентині (за сумісництвом – в Республіці Чилі) отримало запрошення від Папського Католицького університету Чилі (Pontificia Universidad Catolica de Chile) направити українських представників для участі у Міжнародному семінарі для лідерів-інженерів, який проходитиме 24-30 вересня ц.р. у м. Сантьяго на базі вищезазначеного університету. Планується, що крім студентів низки чилійських навчальних закладів у семінарі візьмуть участь представники 13 університетів із Канади, США, Ізраїлю, Великої Британії та Сінгапуру.

До участі запрошуються студенти та аспіранти, які навчаються на інженерних спеціальностях, мають визначні досягнення в університетській діяльності, вільно володіють англійською мовою та не мають медичних протипоказань для перебування на території Чилі.

Згідно умов відбору учасників, вищий навчальний заклад може направити для участі в семінарі групу студентів за однією з таких категорій:

·        «Дослідження (до 3 осіб): кандидати в рамках цієї категорії повинні займатися важливими науковими дослідженнями у своїй галузі; при цьому бажано, аби кандидати мали наукові публікації у міжнародних фахових виданнях;

·        «Інновації та підприємництво» (до 4 осіб): кандидати повинні мати власний успішно реалізований проект у межах навчального закладу, регіону або країни; перевага надаватиметься групі авторів/засновників стартапу, який було визнано університетом, інноваційним інкубатором або іншою авторитетною профільною установою;

·        «Лідерство» (2-3 особи): голови студентської ради університету та /або наукових товариств студентів чи аспірантів університету.

Після відбору кожна група учасників повинна направити на розгляд організаторів коротке двохвилинне відео з описом свого проекту, який потім буде представлений офіційно у ході семінару у вигляді окремої презентації.

Чилійська сторона відшкодовує всі витрати, повязані з перебуванням українських студентів на території Чилі (проживання, транспортування по м. Сантьяго, триразове харчування тощо). Витрати на авіапереліт – за власний рахунок учасників.

У разі зацікавленості і прийнятті рішення щодо участі у заході для інформування Посольства України в Аргентині потрібно до 20 липня надати пропозиції до відділу міжнародних зв’язків НТУ «ХПІ».

Додаток: детальна інформація про семінар.

 

 

 

61410533_dod1.pdf (71,76 kb)

61410533_dod2.pdf (146,09 kb)