19 лютого (понеділок) о 16.00 в аудиторії № 12 Ректорського корпусу відбудеться презентація програм наукових обмінів імені Фулбрайта в Україні  для студентів старших курсів, аспірантів та викладачів університету
Галузі спеціалізації:
гуманітарні та соціальні науки, точні, технічні та природничі дисципліни.
Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:
Fulbright Graduate Student Program:

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.
Кінцевий термін подання заявок – 16 травня
Fulbright Foreign Language Teaching Assistant:

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.
Кінцевий термін подання заявок – 1 червня
Fulbright Research and Development Program:

Проведення досліджень в університетах США від 6 до 9 місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5- ти років після захисту); співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада
Fulbright Scholar Program:

Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від 3 до 9 місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше 5 років; аспіранти напередодні захисту.
Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня

Запрошуються всі бажаючі!