Секретаріатом ЮНЕСКО оголошено конкурс на здобуття премії ЮНЕСКО імені Хамада бен Іси Аль Халіфи за використання інформаційно-комунікаційних технології у сфері освіти у 2018 році.

Премію засновано у 2005 році за кошти Королівства Бахрейн з метою сприяння реалізації програми «Освіта 2030» та досягненню цілей сталого розвитку, зокрема забезпечення доступної освіти для всіх та сприяння навчанню впродовж життя.

Кандидатами на здобуття премії можуть бути фізичні особи та організації, які запроваджують інноваційні методи у використанні інформаційно-комунікативних технологій для покращення доступу до якісної освіти для внутрішньо переміщених осіб, біженців, осіб з інвалідністю та інших груп населення, що позбавлені сприятливих умов для отримання освіти. Проект переможця має також популяризувати цінності, на яких базується програма «Освіта 2030» та Порядок денний сталого розвитку.

В разі наявності кандидатів на здобуття зазначеної премії просимо надсилати заявки до 18.00  01 вересня 2018 року на  suprun@mov.gov.ua.

Детальна інформація щодо премії міститься за посиланням

1_11-8976.pdf (5,32 mb)