Міністерство науки і освіти України інформує:

12-14 листопада 2018 року в рамках реалізації проекту "Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва" за програмою Еразмус +, Вірменський державний економічний університет (вул. Налбандяна 128, Єреван, Вірменія) проводить Міжнародний молодіжний конкурс бізнес ідей і проектів "StartUp-проект". 

Мета конкурсу – розвиток підприємницької ініціативи та креативного мислення, навичок бізнес-моделювання та бізнес-планування, перевірка бізнес-ідей на реалістичність. 

Проект реалізується за програмою Еразмус+ КА2 «Розвиток потенціалу молоді».

Країни Східного Партнерства партнерством з 7 університетів з 6 країн Східного партнерства та ЄС:

Харківський державний університет харчування та торгівлі, Академія економічної освіти Молдови, Технічний університет Молдови, Батумський державний університет ім. Ш. Руставелі, Білоруський торговельно-економічний університет споживчої кооперації, Вірменський державний економічний університет, Вища школа бізнесу, мистецтв і технологій "RISEBA".

Ідея проекту є активізація молодіжного підприємництва в контексті європейської інтеграції як всередині країн, так і між країнами Східного партнерства та ЄС з використанням досвіду створення успішних бізнес-моделей в країнах Східного партнерства.

Більше про проект на сайті http://heifye.hduht.edu.ua

Координатор проекту: Гросул Вікторія Анатоліївна

                                     099-224-09-27,   heifye.project@gmail.com 

ДОДАТКИ

1-9-629-1.pdf (244,56 kb)

info_armen.pdf (117,76 kb)