Посольство Республіки Польща в Україні запрошує Вас на чергову XІЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ ПОЛЬСЬКИХ ОСВІТНІХ, НАУКОВИХ ТА МИСТЕЦЬКИХ СТИПЕНДІАЛЬНИХ ПРОГРАМ, яка відбудеться у Києві 14-15 грудня 2018 року у готелі «Либідь» (п’ятниця) та кінотеатрі «Ліра» (субота).

Зацікавлених зустріччю прошу оголосити свою участь до 2 грудня 2018 року 2018 року за посиланням: https://goo.gl/forms/wLlAp9hFgS1qAcRI3.

Зустріч традиційно триватиме 2 дні: у п’ятницю до програми обираються найбільш професійні проекти, реалізація яких була можлива завдяки стипендіальному досвіду наших випускників. Часто успіх авторів підтверджується різноманітними українськими та міжнародними нагородами. Зазвичай у перший день відбуваються літературні та історичні дискусії, мистецькі виступи, театральні вистави або покази кінофільму (протягом від 30 до 90 хвилин).

Наступного дня, у суботу, ми матимемо змогу дізнатися про різні сфери професійної діяльності та зацікавленості наших колег. Випускники зможуть представити досягнення в рамках конкурсу коротких 10-хвилинних презентацій. Три найцікавіші презентації, які найбільш сподобаються учасникам, будуть нагороджені грошовими призами I, II та III категорії:

 І нагорода – 5000 грн., ІІ нагорода – 4000 грн. і ІІІ нагорода - 3000 грн. Однак проект, представлений у перший день, не може висуватися на конкурс у суботу.

Проекти та конкурс презентацій досягнень стипендіатів в галузі польсько-української співпраці

Ми готуватимемо програму зустрічі виключно з Вашою допомогою. Після отримання презентацій від усіх зацікавлених ми вибираємо найцікавіші з них і розподіляємо тематично.

Якщо Ви хочете взяти активну участь у цьогорічній Зустрічі, оголошуйте, будь ласка, свої проекти на перший день та 10-хвилинні презентації (в програмі Power Point, Word або Acrobat) на другий день на адресу: emilia.jasiuk@msz.gov.pl не пізніше ніж 5 грудня 2018 року (середа).  

Надсилання презентацій не є обов’язковим для участі у конференції!

Після оголошення результатів конкурсу у суботу представники польських стипендіальних програм (Program im. Lanea Kirklanda, Gaude Polonia, Studium Europy Wschodniej, Stypendium im. Stefana Banacha тощо) коротко представлять оцінку польсько-української освітньої співпраці.

 

Нетворкінґ

Після багатьох років досвіду в організації зустрічей випускників ми прийшли до висновку, що необхідно допомогти обміну контактів між колишніми стипендіатами, активними в різних сферах. Тому у цьому році на закінчення конференції замість звичайного обіду ми вирішили організувати сесію професійного нетворкінґа: з обміном візитівками, контактами, досвідом і неформальним спілкуванням за келихом вина або склянкою пива та закускою перед головною стравою.

Кількість учасників конференції обмежена до 150 осіб. Ми сподіваємося, що всі бажаючі зможуть до нас долучитися, але про всякий випадок зареєструйтеся якомога швидше за вищевказаним посиланням та надішліть інформацію про свої проекти або підготуйте презентації. Ми підтвердимо Вашу участь у заході за вказаною Вами електронною адресою.

Учасників зустрічі забезпечуємо харчуванням та нічлігом з пятниці на суботу, натомість не покривaємо витрат на квитки до Києва.

Програму події ми пришлемо після аналізу всіх проектів та презентацій: 7 грудня – робочу та 11 грудня – фінальну.

 

 

Запрошуємо Вас сердечно! Будемо раді Вас бачити!

 Z poważaniem,

 Emilia Jasiuk

<emilia.jasiuk@msz.gov.pl>

Radca

Referat ds. współpracy naukowo-oświatowej

Ambasada RP w Kijowie

Yaroslaviv Val 12
Telefon: +(38) 044 2300708

Kom.: +(38) 0503 322260

Faks: +(38) 044 2706336

www.msz.gov.pl
www.poland.gov.pl

Ambasada RP w Kijowie: Facebook