Для студентів НТУ «ХПІ» вже стало доброю традицією напередодні новорічних свят відвідувати дитячі притулки Харкова. Не виключенням став і цей рік. Так, 22 і 23 грудня студенти факультету інтегрованих технологій та хімічної техніки під керівництвом його зам. декана Черкашиної А.Н. побували в Зеленогайської школі-інтернаті № 1, а Студентський альянс економічного факультету організував поїздку в Харківський обласний притулок «Гармонія». Протягом двох тижнів студенти, викладачі та співробітники університету мали можливість подарувати одяг, книги, іграшки, канцтовари та інші необхідні речі. Організатори підготували для дітей цікаву виставу з Дідом Морозом, Снігуронькою, казковими героями та веселими конкурсами, яка порадувала як найменших, так і більш дорослих вихованців.

Благодійна поїздка в дитячий притулок була проведена вдруге. У 2010 році поїздку організували команди Студентського Альянсу на МТ, ЕМС, ЕІМ, БФ і ЕМ факультетах. Зібрана одяг, книги, іграшки та подарунки були передані в два дитячих притулку.

Спасибі всім, хто не залишився байдужим, приєднався до цієї акції і подарував дітям чергову можливість відчути нашу турботу і увагу!