Директор і художній керівник Харківської обласної філармонії Юрій Янко 4 березня зустрівся зі студентами та викладачами НТУ «ХПІ», щоб поговорити про культуру. Тема зустрічі: «Юрій Янко про культуру та музику. Простою мовою про складні речі ».

Зустріч пройшла за ініціативи ХПІ: викладачам і студентам технічного ВНЗ небайдужий  стан культури в Харкові. Обговорити нинішній рівень культури і подумати про те, що зробити, щоб його підвищити, запросили заслуженого діяча мистецтв України Юрія Янка.

 


Своїм вступним словом зустріч відкрив ректор НТУ «ХПІ» професор Л.Л.Товажнянський, зазначивши, що культурний і духовний розвиток є невід'ємним компонентом освіти студентів.

За словами Юрія Володимировича, «економічний розвиток і підвищення матеріального добробуту неможливе без високого культурного рівня наших людей. Харків є батьківщиною багатьох відомих діячів культури, які прославили наше місто далеко за його межами. Юрій Янко вже володіє досвідом роботи зі студентами - він керує культурним підрозділом ХНУВС на громадських засадах. Як ректор університету культури при ХНУВС Юрій Володимирович піклується про підвищення рівня культури майбутніх міліціонерів.

 


В рамках зустрічі студенти мали можливість задати питання, на які Юрій Володимирович охоче відповідав, а в якості однієї з відповідей навіть продемонстрував рінгтон на своєму мобільному телефоні.

Залучаючи діячів культури, університет реалізовує свою соціальну функцію, більш тісно знайомлячи студентів зі світом мистецтва і тим самим, збагачуючи їх духовний світ.