3 червня група студентів із Краківського політехнічного університету (Польща) пройшла стажування в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» в рамках договору про співробітництво між двома університетами. Вже четвертий рік поспіль студенти мають можливість відвідати країну партнера, познайомитися з одним із її вузів і пройти виробничо-ознайомчу практику на підприємствах машинобудівної галузі.

Керівниками груп з 9 осіб виступають Д.Тора і професор кафедри підйомно-транспортних машин В.Коваленко з польської та української сторони відповідно. У своїй промові проректор НТУ «ХПІ» к.т.н., професор В.О.Кравець відзначив важливість програм співпраці університетів, які забезпечують мобільність студентів, обмін досвідом та інтеграцію у світові освітні процеси, що в свою чергу позитивно відбивається на якості навчання в цілому.

Харківський політехнічний вже багато років бере участь у програмах обміну студентів. Щорічно близько 150 студентів проходять включене навчання, студенти НТУ «ХПІ» здійснюють поїздки в закордонні вузи з метою отримання комунікативних та професійних навичок, а, в свою чергу, університет приймає групи іноземних студентів.