22 жовтня Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» взяв участь в V Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», представивши останні досягнення в області впровадження інновацій в науці та освіті.

У виставці взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол, представники вищих навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, що забезпечують засобами навчання галузь освіти, близько 800 учасників з усієї України, а також представники навчальних закладів Китайської Народної Республіки, Російської Федерації, США та Франції.

НТУ «ХПІ» був визнаний лідером Національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України в номінації «Технічні університети», а також став лауреатом I ступеня конкурсу за двома тематичними номінаціями: «Впровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в Інтернет-просторі» і «Розробка та просування інноваційних комплексних рішень для освіти і науки».

Представлені досягнення університету, які були високо оцінені науковим співтовариством на виставці і конкурсах, стосувалися інноваційного підходу університету до подання його діяльності в Інтернет-просторі. Напрями були наступними:

-Впровадження інновацій у здійснення технічної організації та підтримки регіонального вузла комунікаційної мережі УРАН на базі університету;

- Інформаційна підтримка представництв університету в Інтернет-просторі. Забезпечення роботи його офіційного сайту і представництв в соціальних мережах, а також мережі сторонніх сайтів та Інтернет-порталів для налагодження внутрішньокорпоративних комунікацій та залучення зовнішніх цільових аудиторій;

- Реалізація університетом інноваційного проекту «Innolab»: створення віртуальної інноваційної лабораторії для використання відкритих інноваційних платформ при навчанні підприємництву та розкриття інноваційного потенціалу університетів у постсоціалістичних країнах європейської програми TEMPUS;

- Організація роботи прес-служби університету, головною метою якої є забезпечення постійно діючого і ефективного зв'язку адміністрації університету, структурних підрозділів та громадських організацій НТУ «ХПІ» з державними органами на національному та регіональному рівнях через активну взаємодію з засобами масової інформації та комунікації;

- Створення інформаційних приводів для залучення уваги зовнішніх аудиторій до університету, а також висвітлення подій в медіа- та Інтернет -просторі; створення та організація роботи студентського телебачення «ХПІ - online».

 

Діяльність НТУ «ХПІ» постійно відмічається науковим співтовариством. За результатами рейтингу Scopus, критерієм якого є кількість публікацій співробітників вузу і індекс цитованості їх наукових робіт, університет входить до десятки кращих вузів України. А за результатами міжнародного рейтингу версії QS НТУ «ХПІ» увійшов до 800 кращих вузів світу.

 

З використанням матеріалів сайту МОН України.