27 листопада 2013 в рамках проекту TEMPUS «ICo – op» відбулася партнерська зустріч за участю представників українських вузів: НТУ «ХПІ», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Запорізького національного технічного університету, бізнес-спільноти - Індустріальна група «УПЕК», Української асоціації фахівців інформаційних технологій, АТ «Харків Онлайн».

DSC_8511

НТУ «ХПІ» представляли ректор університету д.т.н., професор Л.Л.Товажнянський;   проректор, к.т.н., професор В.О.Кравець; представники Національного ТЕМПУС - офісу України: директор С.Шитикова та експерт з моніторингу проектів Є.Оржель; учасники робочої групи реалізації проекту «ICo – op» в НТУ «ХПІ». У зустрічі взяв участь координатор проектів ТЕМПУС Виконавчого Агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури Європейського союзу (ЕАСЕА) Ф. Стедель (Franz Steidele).

За результатами зустрічі Ф.Стедель зазначив, що йому було надзвичайно цікаво спостерігати на прикладі одного вишу історію розвитку і основні етапи становлення проектів ТЕМПУС, оскільки саме, НТУ «ХПІ» є лідером даної європейської програми в Україні. Такому розумінню сприяла вичерпна презентація ректора НТУ «ХПІ» про основні етапи розвитку та становлення університету, з акцентом на тих результатах, які були отримані різними факультетами та органами управління в ході реалізації проектів ТЕМПУС в НТУ «ХПІ» протягом останніх двадцяти років.

P1011233

Особливістю даної зустрічі стала можливість всебічного обговорення пройденого етапу реалізації проекту «ICo - op: Промислове співробітництво і креативна інженерна освіту на основі дистанційного інженерного та віртуального інструментарію», його поточного стану і тих завдань, які ще належить виконати. Всіма учасниками була відзначена актуальність розв'язуваних у проекті завдань, які на національному рівні спрямовані на вирішення основних викликів ринку праці, пов'язаних як з молодими фахівцями, так і з підвищенням кваліфікації співробітників підприємств.