Студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» традиційно беруть активну участь у міжнародній олімпіаді у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2013/14», в рамках якої проходять конкурси з передових напрямів ІКТ-галузі. Організаторами конкурсів виступають такі великі міжнародні компанії як: Oracle, D-Link, Cisco, Intel, Google, Huawei, 1С, NetApp, InterSystems, ГНУ / Лінуксцентр.

НТУ «ХПІ» у змаганнях представляли 114 учасників. А в цілому у відбіркових етапах взяли участь більше 11 000 студентів та молодих дипломованих фахівців з 9 країн світу. За цей час було пройдено близько 13 000 онлайн-тестів, відправлено понад 400 робіт і вирішено майже 900 практичних кейсів. В якості членів журі виступили як представники компаній-організаторів конкурсів, так представники інших провідних ІТ-компаній, які є потенційними роботодавцями для учасників: ФОРС, 1С-Гендальф, Софт Баланс, i20, А-Віжн, Apps4All, Бюро Пирогова, КАМІ та інші.

Студенти НТУ «ХПІ» – переможці другого відбіркового етапу VII Міжнародної студентської олімпіади в галузі інформаційних технологій «IT-Planet 2013/14»:

• 1 місце у конкурсі «Веб-дизайн» - Варгатюк Костянтин (2 курс, КІТ факультет)

• 1 місце в конкурсі «Адміністрування Linux» - Середа Дмитро (4 курс, КІТ факультет)

• 3 місце в конкурсі «Адміністрування Linux» - Колмичек Іван (4 курс, Заочний факультет)

Тепер їм належить захищати честь університету на міжнародному фіналі конкурсу, який пройде у вересні в Криму на базі двох навчальних закладів - Севастопольського національного технічного університету, м. Севастополь, і Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, м. Сімферополь.

Учасниками фіналу стануть 250 молодих ІТ-спеціалістів віком до 26 років з Росії, України, Білорусії, Казахстану та Азербайджану, які показали кращі результати у відбіркових етапах у номінаціях «Використання ПЗ і адміністрування», «Програмування», «Телеком», «Цифрова творчість», «Мобільні платформи», «Інноваційні проекти» та «Робототехніка».