Запрошуємо вас прийняти участь у новому дослідницькому проекті для визначення стану системи вищої освіти в умовах сталого розвитку.

Мета проекту: дослідження важливих факторів, які забезпечать ідеї для вищих навчальних закладів та громадських організацій, оцінити і встановити більш тісні зв'язки між вищими навчальними закладами, суспільством і політикою.

За результатами узагальнених відповідей студентів і викладачів усього світу будуть підведені підсумки, результати яких будуть представлені від імені всіх учасників Всесвітньої конференції ЮНЕСКО з ОУР, яка пройде в м. Айчи, Японія.

Щоб отримати доступ до анкети натисніть на посилання:

http://www2.leuphana.de/infutools/limesurvey3/index.php/628125/lang-en

Організатори: Регіональний центр експертиз Грац-Штирія, Університет Карл-Францес-Граца, Регіональний центр експертиз Відня, Віденський університет економіки і бізнесу, кафедра ЮНЕСКО Вищого утворенню в інтересах сталого розвитку, Університет Лейпхана (Люнебург), Інститут передових досліджень стійкості розвитку, Університети Об'єднаних націй, а також Міжнародна асоціація університетів (МАС).

Дізнатися подробиці і задати питання можна за адресою: hesd@leuphana.de

Довідка:

Дослідження є ініціативою Higher Education for Sustainable Development Study, в той час, коли десятирічна програма ООН з освіти в інтересах сталого розвитку добігає кінця, і нова Програма глобальних дій ООН буде запущена незабаром.