IMG_1522 

18 серпня Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» передав військовій частині А 1451 радіотехнічних військ 17 бронежилетів 4 класу захисту, які були придбані на зібрані колективом університету кошти. Університет заздалегідь уклав угоду про відкриття розрахункового рахунку в ЗАТ КБ ПриватБанк, куди протягом місяця надходили гроші. Призначення платежу – благодійність. Сума зібраних коштів перевищила 100 тисяч гривень.

IMG_1501

Ректор університету професор Леонід Леонідович Товажнянський зв'язався з командиром військової частини А 1451 Олегом Вікторовичем Євтушенко. Той повідомив про те, що у службовців цієї військової частини дійсно є потреба в бронежилетах, оскільки вони в даний момент знаходяться в зоні проведення АТО.

IMG_1508

Купівля бронежилетів здійснювалася за угодою з постачальником. Придбані засоби захисту були передані колективом університету на території НТУ «ХПІ» безпосередньо з оформленням всіх необхідних документів, що підтверджують передачу матеріальних цінностей.

Нагадаємо, що Вчена рада університету прийняла рішення провести комплекс заходів з надання допомоги українській армії в 3 етапи. На першому етапі студенти провели акцію «День донора». Тоді політехніки здали 25 літрів крові для бійців, що проходять лікування в госпіталях країни. Курсанти Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ» також приєдналися до ініціативи і здали кров для українських бійців. Збір коштів для придбання засобів пасивного захисту – другий етап. На третьому етапі планується збір речей першої необхідності і передача їх особам, які постраждали в ході АТО. Крім того, курсанти та офіцери факультету військової підготовки беруть активну участь в АТО та виконують роботи з підготовки та ремонту бойової техніки.

 

IMG_1517

01 IMG_1533