З давніх давен університети були та залишаються осередками знань, науки, культури та спілкування молодіжної спільноти. Харківський політехнічний не є виключенням, більше 18 тисяч студентів щодня зустрічаються в великому учбовому кампусі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», щоб отримати свої знання та навички, які вони потім з успіхом використають в роботі на славу свого вишу, міста та країни, будучи справжньою технічною, інформаційною, економічною та гуманітарною елітою України.

Політех знаходиться в одній з найкращих частин міста, в мальовничій парковій зоні, що дає можливість зосередитись на навчанні і затишно відмежуватися від міської метушні. До НТУ «ХПІ» можна потрапити багатьма шляхами, та частіше за все маршрут політехніків до університету пролягає через станції метро «Пушкінська» чи «Архітектора Бекетова», а звідти, швидко та без перешкод – до навчальних корпусів.

За багато років всі прилеглі до «ХПІ» вулиці під тиском автомобілів, великої кількості пішоходів та від часу прийшли до жахливого стану. Восени та навесні, під час дощів, через  застарілу систему стоку води та жахливий стан асфальтованої дороги рухатись було дуже складно. Взимку вулиці перетворювались на величезну ковзанку, що спричиняло значні незручності для пішоходів та автомобілістів.

Цього року Трудовий колектив Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Орган студентського самоврядування «Студентський Альянс» НТУ «ХПІ» під часу візиту Харківського міського голови до університету звернулись з проханням привести до належного стану всі прилеглі до Політеху вулиці, та їх прохання було почуто і виконано.

Адміністрація, викладачі, студенти та співробітники університету висловлюють подяку міськвиконкому, виконавцям робіт  та Харківському міському голові за своєчасне та високоякісне виконання робіт з комплексного асфальтування вул. Політехнічної та прилеглих до неї вулиць: вул. Гуданова, вул. Ольмінського, вул. Фрунзе, вул. Червонопрапорної та вул. Красіна.

Окрема подяка за облаштування довгоочікуваним світлофором пішохідного переходу біля станції метро «Пушкінська». Велика кількість студентів та викладачів на шляху до університету щодня перетинали небезпечну ділянку дороги, піддаючи своє здоров’я та життя небезпеці. Встановлення ж світлофору на тому місці зробило перехід зручним та безпечним.