image (1)

Раніше НТУ «ХПІ» посідав 3 місце серед українських вузів у Webometrics. Його позиції покращилися і серед світових університетів: тепер він входить в 1500 кращих вузів.

Провідні позиції традиційно мають такі університети, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, а також Таврійський національний університет ім.Вернадського.

Тепер більш висока позиція вузу в цьому рейтингу стала можлива завдяки тому, що останнім часом університет прагне розширити свою присутність в інтернет-просторі. Керівництво університету сприяє систематичному поданням інформації про діяльність НТУ «ХПІ» на онлайн майданчиках.

В НТУ «ХПІ» вже давно усвідомили важливість розвитку та підтримки комунікацій через інтернет. В університеті вже більше 20 років працює Центр нових інформаційних технологій, який займається побудовою і підтриманням внутрішньоуніверситетської мережі, а також побудовою міської комп'ютерної науково-освітньої мережі. Він також працює над архівом файлів університету, і з його допомогою регулярно поповнюється база наукових праць університету.

Різні підрозділи і служби університету, в свою чергу, активно працюють над інформаційним наповненням сайтів, та прагнуть створювати одночасно корисний, інформативний і цікавий для читачів контент.

НТУ «ХПІ» постійно прагне досягти все більшої ступені визнання на світовому рівні, що підвищує його конкурентоспроможність і привабливість як інноваційного наукового та освітнього центру.

скриншот1

«Хочу привітати всіх політехніків з тим, що наш університет вперше вийшов на друге місце в міжнародному рейтингу Webometrics. У цьому є заслуга всіх кафедр, факультетів та всього колективу університету. Це є результатом цілеспрямованої роботи з широкого використання інформаційних технологій, інтернет-простору в освітній та науковій діяльності. Ми знаємо, що ще не всі ресурси у нас реалізовані, і наше завдання – покращувати позиції університету в цьому та інших рейтингах, оскільки він цього гідний», – зазначив в.о. ректора НТУ «ХПІ», д.т.н., професор А.П.Марченко.