sokol Вчора, 28 квітня, новообраний ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор Євген Іванович Сокол дав першу прес-конференцію на новій посаді.
У вступному слові він окреслив основні напрями діяльності НТУ «ХПІ» на найближчий час, визначив досягнення НТУ «ХПІ» за його 130-річну історію, а також роз'яснив деякі моменти, що стосуються зміни законодавства у сфері вищої освіти України.

Євген Сокол:
Цього року нашому університетові виповнюється 130 років. Це привід для того, щоб підвести деякі підсумки і сформувати перспективи подальшого розвитку університету. НТУ «ХПІ» до цієї дати підійшов з гарними показниками. Нещодавно був опублікований світовий рейтинг QS (Quacquarelli Symonds), до якого увійшли 6 українських університетів, серед яких є і НТУ «ХПІ». Це для нас дуже важливо, оскільки увійти у світову еліту вищих навчальних закладів дуже непросто.

Вибори ректора жодною мірою не вплинули на моральний клімат в університеті, не створили напруги. У нашому колективі кожен має свою думку, а переді мною стоїть дуже важливе завдання: працювати так, щоб ті, хто голосував за мене, не розчарувалися, а ті, хто мав іншу точку зору, зрозуміли, що ми все ж можемо співпрацювати і досягати нових результатів для нашого університету.

У ході конференції професор Євген Сокол відповів на запитання журналістів.

Як виглядає ситуація у зв'язку з пенсійною реформою?

У зв'язку з реформуванням пенсійного законодавства з НТУ «ХПІ» звільнилася 121 людина. Безумовно, це – досвідчені спеціалісти, викладачі найвищої кваліфікації. Цей процес не став фатальним для університету, оскільки ми постійно активно займаємося підготовкою нових молодих наукових кадрів, і це дозволило нам «пом'якшити удар». Зараз багато хто з тих, хто звільнився, в різних формах зможуть продовжувати співпрацю з нашим університетом: в рамках спільних наукових досліджень,  за системою погодинного навантаження і сумісництва. Я думаю, багато з них продовжить співпрацю з вузом. Остаточна картина буде відома на початку нового навчального року.

Уточніть, будь ласка, що собою являє система отримання кількості бюджетних місць у співвідношенні 80 на 20?

Як правило, держзамовлення видається з орієнтуванням на обсяг попереднього року. За винятком того випадку, коли Мінфін і Мінекономіки визначають певні скорочення. У минулому році в нашому університеті держзамовлення становило 1849 осіб. Цього року нам дадуть приблизно 80% від цієї цифри. 20% будуть розподілені після того, як всі абітурієнти України вже будуть зараховані на перші 80% місць. Як тільки вони будуть зараховані, Міністерство з урахуванням прохідного балу ЗНО та спеціальності розподілить їх та кожному вузу України додасть до 20%. Все залежатиме від конкурсу і від рейтингу університету, оскільки, коли абітурієнт пише заяву про вступ, він орієнтується і на рейтинги.

Ви сказали, що служби університету аналізують перспективи ринку праці. Розкажіть про методики, за якими ви визначаєте ті перспективні напрямки, куди можуть піти студенти. Вони приходять до вас на 5 років, а за 5 років ринок праці в сучасних умовах змінюється кардинально. Як у вас відбувається цей аналіз, чи є фахівці, методики, за якими ви можете спрогнозувати абітурієнту, де він зможе знайти себе через 5 років після того, як він вступив до вас?

Питання дуже цікаве. Поки що в державних масштабах не сформульовані основні напрямки розвитку науки та економіки на перспективу: чи буде це машинобудування, хімічна промисловість, енергетика і т.д. Цілком зрозуміло, що тоді цей аспект вирішувався б простіше. Але сьогодні, на жаль, такого документа немає, тому ми змушені це завдання вирішувати силами нашого університету.
У нас є довгострокові договори на 5 і більше років з більш, ніж з 300 підприємствами України. І вони нам планують, щоб ми підготували ту чи іншу кількість фахівців за певними спеціальностями. Це вже йде на рівні корпоративних зв'язків. Ці підприємства починають співпрацювати зі студентами, починаючи з їх третього курсу: у формі надання місць для практики або формування тем дипломних робіт. Звичайно, таке є не на всіх спеціальностях, але базові технічні спеціальності у нас охоплені такими договорами.

Тут ще є дуже важливий аспект, яким ми почали займатися – це впровадження дуальної форми освіти, яка зараз прогресує у світі. Студент 4 дні працює на промисловому підприємстві і два дні навчається в університеті. Сьогодні цей експеримент ми проводимо на базі ІТ спеціальностей, адже така форма дозволяє не тільки відібрати кращих і адаптувати їх до робочого місця, а й створити індивідуальну траєкторію їх підготовки. Цей експеримент йде вже близько року, розширення буде охоплювати ті галузі, які мають стійке положення на ринку економіки України.

Як іде справа з галуззю танкобудування?

Танкобудування – дуже важливий напрямок для університету, наша участь у цій галузі має безліч аспектів. В НТУ «ХПІ» – єдина кафедра в Україні (Колісні та гусеничні машини), що спеціалізується на танкобудуванні. Колись це була закрита спеціальність, тепер вона відкрита. Є також багато кафедр, які готують фахівців за суміжними напрямами і проводять відповідні наукові досліждення. Університет має тісні зв'язки з Заводом ім.Малишева і КБ Морозова. У складі університету колись був Танковий інститут, а зараз це – військовий факультет. Хочу сказати, що на жаль, кілька років тому нам скоротили кількість місць на військовому факультеті до 20. Однак, цього року у нас вже значне поліпшення – і сьогодні замовлення для факультету військової підготовки складає близько 100 осіб.

Після закінчення прес-конференції ректор, професор Євген Сокол подякував присутнім і висловив надію, що після певного часу він зможе поділитися з громадськістю вже конкретними результатами діяльності на своєму новому посту.