importance of english language Молоді вчені Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» зможуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту на вивчення англійської мови.

Грант надається з метою розвитку та удосконалення системи мовної підготовки наукових кадрів у НТУ «ХПІ». Поглиблене вивчення іноземної мови надасть можливість подальшого розвитку міжнародного співробітництва, а також дозволить презентувати наукові досягнення університету на світовому рівні.

4 червня 2015 року на засіданні ради молодих вчених було схвалено основні положення та визначено порядок відбору одержувачів грантів.

Грант може отримати молодий вчений, який веде активну наукову і педагогічну діяльність. Кандидат повинен відповідати наступним вимогам:

• основне місце роботи — НТУ «ХПІ»;

• вік претендента — не більше 35 років на момент подачі документів (для докторантів — 40 років).

З докладним переліком основних критеріїв, які встановлюються до кандидатів на отримання грантів НТУ «ХПІ», можна ознайомитися в анкеті.

Грант являє собою 6-місячний курс вивчення англійської мови (100 годин). Щорічно може бути призначено не більше 20 грантів. Фінансування здійснюється за рахунок коштів НТУ «ХПІ».

До уваги претендентів!

Для участі в конкурсі необхідно до 27 вересня 2015 р. надіслати анкету учасника (у вкладенні) за адресою: tomashevskyi.emb@khpi.edu.ua.

У темі повідомлення необхідно вказати своє прізвище.

Після затвердження комісією Вашої кандидатури, очікуйте листа на електронну пошту із запрошенням на проведення кваліфікаційного тестування з англійської мови.

За результатами розгляду запитів і кваліфікаційного тестування комісія у двотижневий строк подає ректору НТУ «ХПІ» Соколу Євгену Івановичу пропозиції щодо визначення переможців конкурсу.

Більш докладна інформація стосовно гранту розміщується на сайті Ради молодих вчених НТУ «ХПІ», сайті НТУ «ХПІ» та публікується в газеті «Політехнік».

 

Положення про грант.doc (42,50 kb)

Анкета участника.doc (67,00 kb)