site_travel-meet_inside_of_living

3 листопада 2015 відбудеться зустріч автора проекту Inside of living Анастасії Євсюкової та учасника проекту Якова Ваколюка зі студентами ХПІ та гостями університету.

Мета зустрічі — познайомити студентів з проектом Inside of living, розповісти про цікаві місця нашої рідної країни, мотивувати до подорожей і пізнання нового, популяризувати туризм.

У рамках заходу також пройде фотовиставка, на якій будуть представлені роботи учасників експедиції. Крім того, буде представлений список ТОП-10 місць обов’язкових до відвідування в Україні.

Місце проведення — вул. Фрунзе 21, НТУ «ХПІ», електротехнічний корпус, ауд. №1. Початок о 16:30. Захід пройде в рамках циклу зустрічей відомих мандрівників зі студентами.

Довідка про проект

Inside of living — це піша експедиція через всю Україну від кордону з Росією до кордону зі Словаччиною. Подорож здійснювалася з 20 квітня по 21 липня: похід безперервно тривав 93 дні. За цей час автори проекту Анастасія Євсюкова і Ольга Соловйова, і ще десяток учасників пройшли пішки близько 2000 км і відвідали понад 250 міст і населених пунктів, серед яких: Харків, Полтава, Переяслав-Хмельницький, Київ, Біла Церква, Вінниця, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Ужгород та багато інших.

В експедиції взяли участь і студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Так, Яків Ваколюк — студент групи І-20БМ, активіст Профкому студентів ХПІ, голова комісії з комунікацій, турист, мандрівник, блогер, фотограф, провів в експедиції більше місяця. Яків Родигін — студент групи КІТ-41, мандрівник, фотограф, пройшов з хлопцями майже всю Харківську область.

Групи проекту в соціальних мережах: Вконтакте, Facebook. Канал проекту на YouTube.