�� ��

4 листопада, о 14:00 в 12 аудиторії ректорського корпусу НТУ «ХПІ» виступить Яніка Мерило, фахівець в галузі інформаційних технологій і інвестиційного бізнесу, позаштатний радник міського голови Львова з питань новітніх технологій.

Лекція присвячена електронній демократії в Україні. На прикладі Естонії, яка є одним з лідерів у цій сфері, будуть розглянуті питання впровадження нових інформаційних технологій у сферу державного управління та життя суспільства в нашій країні.

Гості заходу зможуть взяти участь у дискусії та отримати відповіді на наступні питання:

— як громадяни можуть брати участь в управлінні країною;

— що таке прозора держава;

— яке законодавство забезпечує електронну демократію;

— як працюють електронні вибори;

— електронний уряд і багато інших питань.

Запрошуються всі бажаючі.

Довідка:

Яніка Борисівна Мерило (ест. Jaanika Merilo) — виконавчий директор Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій UVCA, експерт Агентства електронного урядування України, член ради директорів профільної спільноти українських бізнес-ангелів (UАngel), позаштатний радник міського голови Львова з питань новітніх технологій, спеціалізується на інформаційних технологіях та інвестиційному бізнесі, член наглядової ради фонду BrainBasket. Спiвзасновник ICT Competence Center, громадської організації, що об’єднує в собі представників влади, великого бізнесу та приватних осіб з експертизою в ІТ з метою впровадження елементів електронного уряду в Україні.