IMG_9539

У рамках співпраці Національного технічного університету «ХПІ» з Харківським університетом Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, були проведені навчальні заняття з курсантами 3-го курсу спеціалізації «Засоби аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації». Навчання проходило на кафедрі автомобіле- і тракторобудування ХПІ (завідувач кафедри В. Б. Самородов).

Так, досвідчені викладачі професор В. Р. Мандрика, доцент В. М. Краснокутський та старший викладач О. О. Островерх прочитали студентам заняття за темами:

1. Технологія діагностування систем та агрегатів автомобілів.

2. Електронні системи автоматичного керування двигуном та шасі.

3. Організація робіт з дефектування деталей при ремонті електрообладнання машин.

4. Конструкції тракторів.

5. Технологія діагностування двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ).

Крім цього, курсанти ознайомилися з навчально-матеріальною базою кафедри та її історією. Також в лабораторії кафедри двигунів внутрішнього згорання були представлені технології діагностування ДВЗ.

IMG_9549   IMG_9563   IMG_9584

Керівник групи, начальник кафедри аеродромно-технічного забезпечення авіації, полковник В. В. Кав’юк висловив подяку та відзначив високий рівень викладацької майстерності та обладнання навчальних лабораторій. Від імені начальника ХУПС генерал-майора А. М. Алімпієва він запросив студентів кафедри автомобіле- і тракторобудування відвідати автопарк, стоянку літальних апаратів та засобів аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації.

IMG_9525   IMG_9594