cvn

Сьогодні на телеканалі ОТБ (Харківська обласна державна телерадіокомпанія) — черговий випуск телепроекту НТУ «ХПІ» «Світ освіти».

Програма присвячена міжнародному співробітництву в сфері освіти і науки та діяльності Асоціації випускників Політеху.

Глядачі зможуть дізнатися про досягнення ХПІ у встановленні партнерських зв’язків з провідними вищими навчальними закладами світу. Зокрема йтиметься про запуск нової програми подвійних дипломів між НТУ «ХПІ» та Вищою школою менеджменту охорони праці в Катовіце, інших активних проектах університету, в яких крім Польщі беруть участь Корея, Франція, Німеччина.

    45    54   12

Про сьогодення і майбутнє міжнародної діяльності університету говорять безпосередні учасники освітніх та наукових проектів: проректор з науково-педагогічної роботи Геннадій Хрипунов та доцент кафедри менеджменту ЗЕД та фінансів Олена Решетняк.

121    re

Друга частина програми присвячена обранню нового президента Асоціації випускників НТУ «ХПІ». Детальніше про завдання Асоціації, її видатних учасників та плани на майбутнє дивіться у програмі «Світ освіти» у п’ятницю, 26 лютого, о 19:28 на телеканалі ОТБ, повтор у неділю, 28 лютого, о 10:25.

 

Довідка:

Телепроект НТУ «ХПІ» «Світ освіти» присвячений найцікавішим та значущим подіям, що відбуваються в університеті. 10-хвилинна програма виходить кожної останньої п'ятниці місяця на каналі ОТБ з повтором у неділю. Перший випуск програми вийшов 5 лютого 2016 року і був присвячений міжнародній школі-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті».