Один з наймасштабніших заходів в Харкові, на якому зустрічаються студенти й роботодавці пройшов 8 квітня в спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

У ярмарку вакансій «Політех – 2016» приймали участь понад 70 компаній і підприємств, в числі яких: виробничі – Індустріальна група УПЕК, Харківський машинобудівний завод ФЕД, Турбоатом, Завод ім. Малишева, Харківський плитковий завод, IT компанії – Nix Solutions, Epam Systems, DataArt, Telesens і великі транснаціональні компанії – Philip Morris Україна, Nestle, СанІнБев Україна, і багато інших.

IMG_1937IMG_1939IMG_1957

В ході урочистого відкриття з привітальними словами до учасників звернулися організатори і почесні гості ярмарку: ректор НТУ «ХПІ», професор Євген Сокол, перший заступник голови департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Олександр Трушин, директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, заступник головного конструктора ПАТ «Турбоатом» Микола Гришин, помічник генерального директора заводу ім. Малишева Павло Мірошниченко, начальник бюро планування підбору персоналу ДП «Електроважмаш» Олена Синявська, PR-менеджер DataArt Аліна Вільк, технічний керівник відділу веб-розробки Nix Solutions Антон Шевчук і директор компанії Epam Systems Максим Почебут.

IMG_2015 «Я чудово розумію зацікавленість студентів і роботодавців в участі у такому великому проекті, як ярмарок вакансій «Політех – 2016». Це унікальна можливість безпосереднього спілкування представників підприємств з майбутніми співробітниками. 70 представлених компаній і понад 400 відкритих вакансій дають молодим фахівцям упевненість в завтрашньому дні: в тому, що вони будуть користуватись попитом після закінчення університету і знайдуть свої робочі місця. Приємно, що на ярмарку присутні студенти не тільки випускних, але і молодших курсів. Дізнавшись про конкретні обов'язки і вимоги роботодавців вони вже сьогодні відчують важливість предметів, що вивчаються і стануть ще більш відповідально і усвідомлено підходити до отримання знань та до навчального процесу в цілому.

Саме в співдружності з роботодавцями ми виробляємо систему, яка визначить оптимальне взаємовідношення фундаментальної підготовки та практичних вимог молодих фахівців», ­– зазначив ректор НТУ «ХПІ», професор Євген Сокол.

Відвідувачі заходу мали можливість ознайомитися з вакансіями різних напрямків. Серед запропонованих роботодавцями: інженери, технологи, перекладачі, менеджери, тестувальники програмного забезпечення, програмісти і т.д. Також всі бажаючі могли детально дізнатися про умови проходження практики або стажування в будь-який з представлених компаній.

IMG_2057IMG_2101IMG_2141 

В ході ярмарку співробітники Обласного центру зайнятості консультували студентів і випускників з питань написання резюме, підбору вакансій, ділилися порадами, як правильно готуватися до співбесіди, зустрічі з роботодавцем і з багатьох інших питань, пов'язаних з пошуком місця роботи.

Довідка:

Ярмарок вакансій «Політех» – традиційний захід, на якому представники провідних українських і міжнародних компаній презентують свої вакансії і знайомляться з випускниками НТУ «ХПІ». Мета роботодавців – пошук талановитих студентів і запрошення їх на стажування.

Організатором заходу традиційно виступають: Центр кар'єри НТУ «ХПІ», Харківський обласний центр зайнятості та ОСС «Студентський Альянс» НТУ «ХПІ». Перший ярмарок вакансій пройшла в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» в 2005 році.