Академія CISCO

Академію CISCO при НТУ «ХПІ» (керівник — професор кафедри «Системи інформації» Валерій Кравець) відзначено високою нагородою Євросоюзу за сприяння розвитку мережевої інфраструктури академій американської корпорації CISCO та за успіхи у запровадженні нових напрямів навчання.

У рамках діяльності академії старші викладачі кафедри «Системи інформації» НТУ «ХПІ», сертифіковані інструктори Наталія Дженюк та Максим Толкачов здійснили підвищення кваліфікації вчителів інформатики понад 20 шкіл Полтавської області. Завдяки цьому в школах створили осередки з вивчення основ мережевих інформаційних технологій та дистанційного навчання, які охопили понад 400 учнів 9–11 класів. Довгострокове співробітництво було закріплено договорами про співпрацю між НТУ «ХПІ» та керівниками шкіл.

Слід зазначити, що розширення мережі осередків навчання також буде сприяти виконанню Національним технічним університетом «ХПІ» проекту Євросоюзу з розвитку ігрової індустрії в Україні за програмою Erasmus+K2 «GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine», учасником якої є Політех. В рамках цього проекту школярі зможуть отримати знання та оволодіти навичками створення ігор на мобільних пристроях. Враховуючи вік школярів та їхню обізнаність у сфері інфокомунікаційних технологій, цей напрям дистанційного навчання має перспективи подальшого розвитку.

Довідка:

2000px-Cisco_logo.svg

 

Американська корпорація CISCO — провідний виробник телекомунікаційного обладнання у світі, який на 80% задовольняє імпортні потреби України. З 1996 року корпорація створює міжнародну мережу академій для підготовки фахівців, навчання у яких здійснюють за єдиною програмою.

При НТУ «ХПІ» академія CISCO створена за грантом НАТО у 2007 році.