web 2.0

Міжнародний Форум «Іnnovation Маrket»

22 - 24 листопада 2016 року Міністерство освіти і науки разом з НАНУ та провідними вищими навчальними закладами організовує на базі Міжнародного Виставкового Центру (Київ, Броварський проспект, 15 павільйон № 1) виставку-форум інновацій і науково-технічних розробок «Іnnovation Маrket».
Захід спрямований на поєднання можливостей і потреб науки та виробництва в Україні: представлення науково-технічних розробок ВНЗ, НАНУ, галузевих національних академій наук, налагодження контактів з потенційними інвесторами (інвестиційні фонди різної спрямованості, фінансово-промислові групи), отримання допомоги в знаходженні грантів, програм підтримки, програм реалізації рішень, ініціацію необхідних законопроектів.
За результатами форуму, з урахуванням практичного досвіду роботи зі створення представництв по лінії Консорціуму «ЕЕМ Україна», - в 15 областях України будуть створюватися регіональні Контактні пункти з організації фінансування інноваційних проектів з США на додаток до вже діючих європейських Програм «Горизонт 2020» та «Косме».
У разі зацікавленості взяти участь в роботі форума просимо надати до 07.10.2016р. за вказаною нижче електронною адресою:
- міні-профілі українською та англійською мовами, що розміщені на
сайті Міністерства освіти і науки України у блоці: Діяльність \ Наука \
Інноваційна діяльність та трансфер технологій \ Трансфер технологій \
«Інформаційні заходи» \ Міжнародний Форум «Іnnovation Маrket»;
- перелік   питань,   які  необхідно   підіймати   перед  представниками
Кабінету  Міністрів  України,   МОН  України,   НАН  України,  галузевими
академіями, експертними організаціями;
- попередній перелік тем для науково-практичних конференцій, які
будуть проведені у рамках Форуму.
З більш детальною інформацією про Міжнародний Форум «Іnnovation Маrket» ви можете ознайомитись на сайті: http://www.innovationmarket.com.ua/ .
 
Довідки за тел. 044 592-88-54, +38-050403-66-91 або 707-64-11; 707-60-50
Е-mail: kev@kpi.kharkov.ua
Відділ науково-технічної інформації та патентно-ліцензійної роботи