Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» став учасником проєкту Twinning Initiative. Проєкт спрямований на побудову стійких партнерських відносин між британськими та українськими закладами вищої освіти, пропонує життєво важливу підтримку українському персоналу та студентам, які мають намір продовжувати навчання та дослідження, незважаючи на руйнівні наслідки війни.

В рамках цього проєкту оголошено прийом заявок для аспірантів та докторантів на стипендію Linda Hall Library’s 2023-2024 в галузі історії науки та суміжних гуманітарних наук. Стипендія надається терміном до двох місяців  ($5000 на місяць). Одержувач проводитиме дослідження дистанційно, використовуючи оцифровані матеріали що є у розпорядженні бібліотеки.

Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті програми стипендій.

Можливість отримати стипендію передбачена виключено для представників закладів, що беруть участь у проєкті Twinning Initiative.

Зі списком закладів вищої освіти, що вже є учасниками TWINNING можна ознайомитись за посиланням: https://www.twinningukraine.com/signed-partnerships