Харківська обласна молодіжна громадська організація  (ХОМГО) “ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА”  пропонує студентам, випускникам і викладачам цінні вакансії і можливості для професійного та особистісного розвитку, як в Україні, так і за кордоном.
ХОМГО “ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА” із 2008 року реалізує освітні проєкти ПО ВСІЙ УКРАЇНІ для покращення перспектив для працевлаштування молоді, у тому числі на основі інструментів штучного інтелекту.  ХОМГО тісно співпрацює та була підтримана такими установами, як Державний департамент США, Посольство США в Україні, House of Europe, EU Eastern Partnership Regional Technical Assistance to Build Civil Society Capacities.
Університети-партнери ХОМГО “ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА”:
— USA: Duke University, Xavier University, University of North Carolina Chapel Hill, University of Chicago, George Washington University, Georgetown University, American University, Emory University та інші університети в США.
— EU and Great Britain: University of Luxembourg, Universita of Lugano, Politechnico di Milano, Heriot-Watt University, Radbound University, University of Glasgow, Cardiff University, University of Tartu, University of Lille, University of Malaga, University of Trento, University of Milano, Universita dell Insubria, University of Munich, Stuttgart University, RWTH та інші університети і науково-дослідні інститути Європи, а також   — Tokyo Institute of Technology
З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну до сьогодні ХОМГО  залучила близько 80 000 євро на гуманітарну допомогу українцям. Також, італійський державний фонд AICS надав фінансування у 400 000 євро  проєкту ХОМГО із гуманітарної допомоги «Захист найбільш уразливих ВПО та непереміщених громад», разом із  партнером ХОМГО – міжнародною гуманітарною організацією HELP CODE ITALIA ONLUS.
Як перший крок співпраці, пропонуємо студентам, випускникам і викладачам долучитися до дослідження проблем працевлаштування української молоді в умовах ІТ-трансформації та війни.
Пропонуємо студентам та випускникам пройти тест-опитування “Чи готовий/а ти до роботи мрії” у рамках проєкту “Пробіли в навичках української молоді за умов ІТ-трансформації та війни в Україні” за підтримки Європейського союзу у рамках Eastern Partnership Civil Society Fellowship Programme. За результатами дослідження будуть розроблені рекомендації та поради для української молоді, зокрема надання персональних консультацій найактивнішим учасникам. Також учасники можуть виграти кар’єрну консультацію в одного з топ-спеціалістів — координатора міжнародного гуманітарного проекту Анни Гарус або професора Люксембурзького університету Стефана Бордаса.
Посилання для поширення соцопитування у Telegram: https://t.me/Enlight_quiz_bot  або на веб-сайті: https://enlight.org.ua/dlia-molodi
Якщо Вас зацікавила можливість співпраці з ХОМГО – будемо раді обговорити детальніше, чим ми можемо бути корисними для Вас!
Контактна інформація:  +380993435456, Ігор Терещенко, Заступник директора ХОМГО “ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА”