З метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі — РМУ при МОН) оголошується проведення щорічного конкурсу «Молодий вчений року-2022» (далі – Конкурс). Конкурс налічує 5 тематичні блоки, в які входять 100 різних номінацій. Формат проведення конкурсу – онлайн.
Команда РМУ при МОН звертається з проханням залучити молодих вчених віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня та віком до 40 років включно, які мають науковий ступінь доктора наук, – до участі у конкурсі.
З Положенням Конкурсу, переліком номінацій та критеріями їх оцінювання детально можна ознайомитись на сайті:
https://leaderscientist.ysc.in.ua/wpcontent/uploads/2023/01/Polozhennya_Molodyj_vchenyj_roku_2022.pdf.
Передбачено подання заявки шляхом самовисування та висування іншою особою. Коригування поданих даних відбувається відповідно рішення організаційного комітету у двох випадках: Виявлення недостовірних даних; Звернення заявника щодо технічної правки поданих даних. Номінанти несуть особисту відповідальність за достовірність наданої інформації.
Для участі у конкурсі необхідно до 01 березня 2023 року подати заявку в електронній формі за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/vzyaty-uchast/
Наукові досягнення номінанта подаються за звітний рік (за підсумками 2022 року).
Підставами для відхилення заявки є недостовірність поданої інформації або/чи невідповідність віковим нормам молодого вченого, визначених чинним законодавством.
За результатами Конкурсу в кожній номінації буде визначений 1 (один) переможець (лауреат), загалом – 100 переможців (лауреатів).
Результати конкурсу будуть оголошені на офіційному сайті Конкурсу та інформаційних ресурсах Організатора, а також на офіційному сайті Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до 20.05.2023 р.
Урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбудеться 20.05.2023.

За виникнення додаткових питань просимо звертатися до координатора конкурсу (Анна Гакман +380669777304; an.hakman@chnu.edu.ua).

Додаток: перелік номінацій по блоках

Лист_РМВ_при_МОН_1759_03022023_ЗВО