Головне управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки України інформує, що відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво  в галузі освіти  від 05.12.2017, Уряд Китайської Народної Республіки надає 45 стипендій для українських громадян на 2020/2021 навчальний рік.

Навчання проходитиме  на рівнях: бакалавр, магістр, аспірант та стажер (мовне стажування).

Термін подачі заявок – 27 грудня 2019 року.

МОН прийматиме заявки в електронному та паперовому форматі (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Перелік необхідних документів додається.

Усі документи мають бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники – перший пакет документів – оригінал, другий – копія).

Зауважуємо, формування двох пакетів документів відбувається згідно з вищезазначеним переліком та у відповідному порядку. Документи поверненню не підлягають.

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,

Міністерство освіти і науки України,

Головне управління міжнародного співробітництва.

Примітка: Стипендії на навчання в КНР 2020.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН scholarshipsmon@gmail.com зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в КНР 2020».

Детальна інформація щодо отримання стипендій знаходиться на сайтах www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org та в інформаційних матеріалах, надісланих Посольством Китайської Народної Республіки в Україні (додаються).

Додаток:

1_9-735