Студенти, аспіранти та випускники НТУ «ХПІ» мають можливість взяти участь у освітньому проекті «EU Study Days», який проходитиме з березня по червень 2021 року. Відповідне запрошення до участі було раніше опубліковане Делегацією Європейського Союзу  (https://bit.ly/3aw9CwOQ ).

EU Study Days – освітній проект, створений Представництвом ЄС в Україні сім років тому. Він допомагає студентам та випускникам українських університетів отримати більш глибоке уявлення про відносини між Європейським Союзом та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Проект також сприяє створенню мережі молодих українців, які зможуть поділитися своїм досвідом, реалізовувати спільні ініціативи між ЄС та Україною та стати рушійною силою зближення ЄС та України. З 2013 року в рамках проекту проведено більше тридцяти двох тижневих сесій у різних містах України. У цьому році планується реалізувати 12 онлайн-модулів. Кожен модуль буде включати вебінар за участі представників Делегації ЄС, а також провідних європейських та українських спеціалістів. Учасники також отримають інформаційні матеріали та можливість протестувати свої знання, виконавши тест.

За більш детальною інформацією звертатися до Вікторії Давидової, співробітником відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu) та / або організації – виконавця: ГО «Молодіжна альтернатива» (контактна особа- Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@gmail.com ).