Оголошується конкурс стипендій на навчання, у рамках виконання програми Erasmus+ (https://erasmusplus.org.ua), на весняний семестр 2021/22 н.р. у Мішкольскому університеті.

Обов’язковою вимогою для конкурсантів є наявність сертифіката рівня В2 з англійської мови або проходження особистої співбесіди на знання мови та сертифіката про вакцинацію.

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі, повинні до 20.11.2021 року надіслати необхідні документи.

Всі документи повинні бути виключно в PDF-форматі. Назва файлу має містити прізвище студента та тип файлу, наприклад: Savchenko_СV.pdf. Документи, які мають багато сторінок, мають бути підготовлені як єдиний PDF-файл зі зрозумілою назвою!

Наприклад, єдиний PDF-файл з сертифікатами, відгуками викладачів та свідоцтвами про перемоги в олімпіадах, повинен мати назву: Savchenko_Certifikate.pdf.

Перелік документів, які необхідно надіслати:

– Мотиваційний лист (англійською та українською мовами);

– CV (обов’язково з фото, яке має бути призначеним для резюме, мати номер телефону та e-mail );

– Transcript of records (дозволяється фото оцінок з залікової книжки);

– Сертифікат, що засвідчує знання мови (не нижче В1/В2 з англійської);

– Сертифікат про вакцинацію;

– Будь-які додаткові сертифікати /грамоти /нагороди, що показують мотивацію і розкривають здібності студента (відгуки викладачів, перемоги в олімпіадах, тощо ) – за наявності.

Міжнародний відділ в Мішкольскому університеті, після отримання наданих студентами документів, проведе їх первинну перевірку та самостійно визначить коло претендентів, з якими буде в подальшому проведена співбесіда (онлайн або телефоном).

З конкурсантами, яким будуть призначені стипендії на включене семестрове навчання, зв’яжеться представник міжнародного офісу університету та надасть подальші інструкції для отримання візи.

Документи надсилати на електронну адресу olga.savchenko@khpi.edu.ua або звертайтеся за телефоном: +38-067-9738165.