Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує новий набір українських школярів та студентів на участь у Єврошколах-2022.

До участі запрошуються – ті, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України . Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Брати участь можуть: учні 9-11 класів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій; студенти магістратури, останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Під час навчання учасники пройдуть 10 різноманітних навчальних модулів та дізнаються більше про: історію ЄС, його основні цінності та інституції, а також про напрямок європейської інтеграції України. Програма включає лекції присвячені політиці ЄС у сферах екології, інформаційної безпеки та боротьби  з дезінформацією, міграції, безпеки, освіти, культури та багато іншого.

20 кращих учасників отримають запрошення до зимової школи в очному форматі.

Протягом навчання учасники Єврошкіл представлять власні мініпроєкти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, комунікації, запобіганню дезінформації тощо. Ці мініпроєкти реалізовуватимуться спільно з представниками Мереж ЄС (євроклубами, інформаційними центрами ЄС, експертами Team Europe Ukraine, випускниками EU Study Days, Erasmus+, College of Europe).

Для участі у відборі потрібно заповнити заявку не пізніше 18:00, 10 вересня 2022 року

Посилання на заявку для школярів: https://cutt.ly/5LHZPmd

Посилання на заявку для студентів: https://cutt.ly/ILHV2Hy

Відбір проходитиме у два етапи: за заявками та на основі онлайн-тестування.

Переможці відбору будуть повідомлені електронною поштою не пізніше 16 вересня 2022.

Більше інформації на сторінці проєкту: https://cutt.ly/ALBn4bL

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році.

Мережа випускників налічує вже понад 1500 осіб. Проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

У 2022-2025 роках проєкт виконуватиметься ГО «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Відділу преси та інформації Представництва ЄС вУкраїні (Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації, Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu) або до організації- виконавця проєкту (ГО Молодіжна Альтернатива, Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@gmail.com).