Міністерство освіти і науки України інформує, що 12-16 жовтня 2022 року проходитиме освітній табір «Академія приватності» у змішаному форматі (онлайн та офлайн)  у м. Києві.

Вебсайт проекту за посиланням: https://academia.privacyhub.today/

Освітній табір «Академія приватності» — проект, спрямований на формування в Україні стандартів і системи викладання у закладах вищої освіти курсу із захиступе рсональних даних для підготовки фахівців у сфері права, кібербезпеки, охорони здоров’я, медіа та реклами.

Разом з українськими та іноземними експертами (менторами) викладачі закладіввищ ої освіти матимуть змогу поглибити знання у сфері захисту персональних даних та створити модельну програму курсу (силабус) із захисту персональних даних для українських студентів. У подальшому програма буде впроваджуватися в освітній процес.

Умови участі:

  1. Участь в «Академії приватності» є безкоштовною.
  2. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: http://surl.li/crfzi та очікувати, коли організатори зв’яжуться з вами.
  1. «Академія приватності» буде проводитися у змішаному форматі: онлайн та офлайн у Києві. Місце та час проведення буде повідомлено окремо.
  1. Питання забезпечення житлом для участі у режимі офлайн може вирішуватися з організаторами в індивідуальному порядку.
  1. З будь-якими питаннями щодо участі в «Академії приватності» звертатися за електронною адресою board@privacyhub.today