Global Game Jam в Україні інформує, що з 28 січня по 5 лютого 2023 року в Україні увосьме пройде найбільший Міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam.  –    GGJ23-Invite

Розробка комп’ютерної гри – це комплексна міждисциплінарна діяльність, що залучає компетенції як технічного, так і гуманітарного профілів. У процесі розробки розвивається міжособистісна комунікація, налагоджуються професійні зв’язки, тренуються навички з проектної роботи, тайм-менеджменту та творчого пошуку.

Запрошуємо здобувачів освіти вищих навчальних закладів України взяти участь у Global Game Jam Ukraine 2023. Також пропонуємо розглянути можливість створення локації Global Game Jam у своєму місті.

Розклад:

– 28 січня, 20:00 – оголошення теми Global Game Jam 2023 на стрімі від центрального оргкомітету з США

– 28 січня – 5 лютого – робота над іграми. Протягом цього часу учасники мають долучитися до однієї з українських локацій джему, сформувати команду, розробити гру та завантажити її на сервер центрального оргкомітету

– 6 – 17 лютого – робота конкурсного журі Global Game Jam Ukraine

– 18 – 19 лютого – Всеукраїнський стрім з презентаціями ігор учасниками

– 20 лютого – оголошення результатів Global Game Jam Ukraine з Центральної локації Global Game Jam у м. Кропивницькому

Участь безкоштовна.

Розробники найкращих ігор отримають призи від компаній-спонсорів, серед яких компанії GameLoft, 24 Play, Zagrava, Hyper Games Conference, Games Gathering, Pocket Gamer Connects, VP Production, а також будуть запрошені представити свої ігри на Міжнародній науковій конференції з гейм-джемів, хакатонів та заходів розробки ігор, ICGJ 23, що організовується Політехнічним університетом штату Каліфорнія та Економіко-технологічним інститутом ім. Роберта Ельворті.

Інформаційні ресурси Global Game Jam Ukraine:

http://www.ggj.org.ua – сайт

https://t.me/ggjua – онлайн спільнота

Регіональний координатор Global Game Jam в Україні,

Ізвалов Олексій Володимирович, к.т.н.

alexey@globalgamejam.org