Запрошуємо молодих науковців взяти участь у третьому міжнародному конкурсі на здобуття Європейської наукової премії імені Станіслава Лема, організованого Вроцлавським університетом науки і техніки, Польща.

Конкурс відкритий для молодих науковців віком до 40 років (народжених у 1983 році або пізніше), які працюють в університеті чи дослідницькому центрі країни, що входить до ЄС, або в рамках програми Horizon та зі Швейцарії.

Премія присуджується за нещодавнє відкриття або значне досягнення, зроблене за останні 3 роки в широких галузях науки та техніки, з сильними елементами технології, міждисциплінарності, креативності та бачення.

Заявку (разом із 2-3 рекомендаційними листами та максимум 3 публікаціями) необхідно надіслати в електронному вигляді до 30 вересня 2023 року на електронну адресу lemprize@pwr.edu.pl

Переможця буде оголошено 15 листопада 2023 року під час щорічних урочистостей Вроцлавського університету науки і техніки.

Переможець отримає грошовий приз у розмірі 100 000 злотих (приблизно 22 000 євро) і буде запрошений до Вроцлава на церемонію вручення премії Лема. На переможця також чекає лекція про його/його відкриття чи досягнення та зустріч з молодими науковцями з університету.

Докладну інформацію про конкурс можна знайти за адресою https://lemprize.pwr.edu.pl/

Усі запитання надсилайте на lemprize@pwr.edu.pl

Правила конкурсу та форма заявки додаються:

Lem_Prize_Application_form_2023

Lem_Prize_Leaflet_2023

Lem_Prize_Regulations_2023