Шановні колеги та партнери,
Ми раді запросити вас взяти участь у Міжнародному проекті «SUUUpoRT (Структурна підтримка українських університетів у обслуговуванні та перебудові університетського викладання в галузі ресурсів та технологій)  – це ініціатива, спрямована на підтримку українських університетів у часи важких випробувань.

Мета нашого проекту – об’єднати міжнародну спільноту, яка готова надати фінансову, технічну та академічну підтримку українським університетам.

Сьогодні проект SUUUpoRT – це:

  • Постійно оновлюване портфоліо унікальних курсів (англійською з субтитрами / українською) з сертифікатами та балами ECTS.
  • Розширення співпраці з тандемами викладачів, що розвиваються, та пряма співпраця з українськими університетами, щоб переконатися, що проект ідеально відповідає потребам української вищої освіти та доповнює зусилля на місцевому рівні.
  • Віртуальний Хаб з віртуальними машинами та ліцензіями на програмне забезпечення, щоб дати студентам можливість безпосередньо попрацювати з промисловим стандартним програмним забезпеченням під керівництвом викладачів університету.
  • Віртуальні лабораторні заняття для створення цифрового контенту для покращення освітнього середовища.

Для більш детальної інформації, будь ласка, переходьте за наступним посиланням:  https://tu-freiberg.de/en/university/facilities/rectorate/suuuportproject

Контакт (англійською, німецькою або українською):

support-ukraine@tu-freiberg.de

Будь ласка, дивіться додаткову інформацію в додатку – листі від ректора TU Bergakademie Freiberg (TUBAF).

З найкращіми побажаннями,
SUUUpoRT Projectteam

Додаток: Rectors_letter-invitation_SUUUpoRT_programme_2023