RSS
 

У НТУ «ХПІ» відкрили «Арсенал Ідей»

13 Окт

7 вересня 2017 року в НТУ «ХПІ» відбулося відкриття «Арсеналу Ідей» — освітнього проекту, у рамках якого буде відбуватися взаємодія між молодими вченими, науковцями та дітьми. Останні зможуть знайти для себе велику кількість цікавої та користної інформації, розширити свій сітогляд, збагатитися культурно.  У цей день, до університету завітала Перша леді України Марина Порошенко, яка відкрила освітній проект у рамках Всеукраїнської програми «Арсенал ідей — Україна». В процесі відкриття, відвідувачам демонструвалися різноманітні цікаві досліди.

«Ми зібралися в Простір Ідей Science & Museum на серію інтерактивних лекцій, майстер-класів і для того, щоб всі бажаючі діти і батьки могли познайомитися з інклюзивним простором освіти, науки і мистецтва.», — розповідає Василь Маліков.

Для тих, хто бажає долучитися до проекту «Арсенал ідей» і проводити заняття, науково-популярні лекції в інклюзивному просторі Арсеналу ідей в НТУ «ХПІ» для дітей, в тому числі з обмеженими можливостями, прохання звернутися до будь-кого з представників молодих вчених, які можуть допомогти в організації та проведенні заходу. 

 
Комментарии к записи У НТУ «ХПІ» відкрили «Арсенал Ідей» отключены

Posted in Новости

 

Comments are closed.