День української писемності та мови

Сьогодні Україна відзначає День української писемності та мови!

«Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування», – казав український письменник Панас Мирний.

Тож, цінуємо і зберігаємо наше добро: українську мову! Пишаємося нею: древньою і водночас сучасною, мелодійною та сильною, мовою правди і перемоги.

Хай рідне слово завжди підтримує та допомагає!
Говорімо, читаймо, думаймо та творімо українською!

З цієї нагоди ХПІ запрошує всіх політехніків: студентів, викладачів, випускників долучитися до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023.

Цього року радіодиктант слухати онлайн можна буде на таких платформах:
• у прямому ефірі Українського Радіо і Радіо Культура;
• у прямому ефірі телеканалу Суспільне Культура;
• на Youtube-каналі Українського Радіо;
• на Facebook-сторінці Суспільного.
Писати текст радіодиктанту можна від руки на будь-якому аркуші паперу. Перед текстом вкажіть повне ПІБ. Потім надішліть лист з текстом поштою на адресу: Київ 1001, Хрещатик, 26 (гриф дати написання має бути не пізнішим за 29 жовтня) , або сфотографуйте текст і відправте фото на електронну пошту rd@ukr.radio до 11: 00 30 жовтня.
У понеділок 30 жовтня об 11:00 за Києвом опублікують правильний текст радіодиктанту, за яким кожен зможе перевірити себе. Відразу після перевірки всіх робіт оголосять переможців – зазвичай це відбувається протягом 2 місяців.