RSS
 

Засідання секцій VIII конференції магістрантів

 

№ секції

Час та місце проведення

1

22 квітня о 12:35, аудиторія № 211, головний академічний корпус.
22 квітня о 14:00, аудиторія № 212, головний академічний корпус.
Секретар – Купріянов Євген Валерійович.

2

23 квітня о 10:25, аудиторія № 302, учбового корпусу У2, (кафедра «Системи і процеси управління»).
23 квітня о 12:15, аудиторія № 302, учбового корпусу У2, (кафедра «Динаміка та міцність машин»).
Секретар – Ларін Олексій Олександрович.

3

23 квітня о 10:00, аудиторія кафедри «Інтегрованих технологій машинобудування» ім. М.Ф. Семко, технічний корпус № 2, ліве крило, 1 поверх.
Секретар – Стьопочкіна Ольга Володимирівна.

4

24 квітня о 10:00, кафедра «Автомобіле- і тракторобудування».
Секретар – Бондаренко Олексій Вікторович

5

22 квітня о 12:35, учбова лабораторія кафедри «Турбінобудування».
Секретар – Авдєєва Олена Петрівна

6

22 квітня о 13:00, аудиторія 1301, кафедри «Обробка металів тиском», учбовий корпус У1.
Секретар – Коворотний Тимофій Леонідович

7

22 квітня о 16:00, аудиторія кафедри «Інженерна електрофізика», математичний корпус, 3 поверх.
23 квітня о 12:00, аудиторія кафедри «Технічна кріофізика», учбовий корпус У2, 6 поверх.
23 квітня о 15:00, аудиторія ім.. Л.С. Палатника, кафедра «Фізика металів та напівпровідників», фізичний корпус, 2 поверх.
Секретар – Ольховська Світлана Іванівна

8

22 квітня о 12:00, аудиторія 54б кафедра «Автоматика та управління в технічних системах», електротехнічний корпус.
Секретар – Гормакова Ірина Володимирівна

9

24 квітня о 14:30, аудиторія 301.9, кафедри «Промислова і біомедична електроніка», електротехнічний корпус, 3 поверх.
24 квітня о 14:30, аудиторія 113, кафедри «Електричні машини» електротехнічний корпус, 1 поверх.
24 квітня о 14:00, аудиторія кафедри «Прилади і методи неруйнівного контролю» електротехнічний корпус.
Секретар – Томашевський Роман Сергійович

10

Уточнюйте у секретаря секції.
Секретар – Бойко Антон Миколайович

11

24 квітня о 10:00, аудиторія №22, технічний корпус.
Секретар – Сінческул Олександр Леонідович

12

22 квітня о 13.00, аудиторія кафедри «Технології жирів та продуктів бродіння».
Секретар – Литвиненко Олена Анатоліївна

13

24 квітня о 14:00, аудиторія № 20 кафедри «Хімічна техніка та промислова екологія».
Секретар – Шестопалов Олексій Валерійович

14

23 квітня о 10:00, аудиторія № 1001 кафедри «Організації виробництва і управління персоналом», учбовий корпус У1.
23 квітня о 10:00, аудиторія № 1006 кафедри «Економіки та маркетингу», учбовий корпус У1.
24 квітня о 14:00, аудиторія № 1001 кафедри «Економічного аналізу та обліку», учбовий корпус У1.
Секретар – Сусліков Станіслав Вячеславович

15

23 квітня о 14:30, аудиторія № 26, вечірній корпус, кафедра «Обчислювальна техніка та програмування».
Секретар – Заковоротний Олександр Юрійович.

16

Уточнюйте у секретаря секції.
Секретар – Сотніков Андрій Вікторович

17

23 квітня о 14.00, аудиторія № 605, учбовий корпус У2.
Секретар – Сокол Катерина Михайлівна

18

24 квітня о 14:10, аудиторія № 404, учбовий корпус У5.
Секретар – Маліков Василь Володимирович

 

Comments are closed.