НАКАЗ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ РОБОТИ, ЯКА ВИСУНУТА НА ДЕРЖАВНУ ПРЕМІЮ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ

НАКАЗ № 332 ОД від 19 червня 2017 р.

Про громадське обговорення роботи,
яка висунута на Державну премію України в галузі освіти

Відповідно до рішення спеціалізованої секції з вищої освіти Комітету з Державних премій України в галузі освіти (протокол №1 від 01 червня 2017 р.) із Положенням про Державні премії України та Закону України «Про наукову та науково-технічну експертизу» Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» доручено провести громадське обговорення роботи «Наукове забезпечення інтеграції міжнародного та європейського досвіду у викладання основ метрології, технічного регулювання та забезпечення якості у вищих навчальних закладах України», що висунута на здобуття Державної премії України в галузі освіти у 2017 році за номінацією «Вища освіта».
З метою виконання вказаного

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальним за проведення громадського обговорення проректора з наукової роботи, д.т.н., професора МАРЧЕНКА Андрія Петровича.

2. Для підготовки проекту висновку громадського обговорення роботи створити комісію у складі: проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., проф. МИГУЩЕНКО Руслан Павлович, голова комісії; члени комісії: вчений секретар ЗАКОВОРОТНИЙ Олександр Юрійович, д.т.н., проф. КОНДРАШОВ Сергій Іванович; д.т.н. проф. КАЧАНОВ Петро Олексійович; декан факультету автоматики та приладобудування, проф. ГАПОН Анатолій Іванович.

3. Провести розширене засідання науково-технічної ради із залученням фахівців з даної проблеми 20 червня 2017 р. о 14-30 у залі засідань вченої ради університету (головний корпус, ІІ поверх).

4. Перелік організацій і підприємств, що запрошуються для обговорення роботи «Наукове забезпечення інтеграції міжнародного та європейського досвіду у викладання основ метрології, технічного регулювання та забезпечення якості у вищих навчальних закладах України» і план проведення громадського обговорення затвердити.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Підстава: лист Комітету з Державних премій України в галузі освіти №01/393-15 від 06.06.2017.

Ректор Є.І. Сокол

НАКАЗ № 332 ОД від 19 червня 2017 р.

Заковоротний Олександр Юрійович