НАКАЗ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ РОБОТИ, ЯКА ВИСУНУТА НА ДЕРЖАВНУ ПРЕМІЮ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ

НАКАЗ  № 282 ОД від 24 травня 2018 р.

Про громадське обговорення роботи,
яка висунута на Державну премію України в галузі освіти

Відповідно до рішення спеціалізованої секції з вищої освіти Комітету з Державних премій України в галузі освіти (протокол №1 від 25 квітня 2018 р.) із Положенням про Державні премії України та Закону України «Про наукову та науково-технічну експертизу» Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут» доручено провести громадське обговорення «Комп’ютеризованого навчально-методичного комплексу «Електротехніка та електроніка», що висунута на здобуття Державної премії України в галузі освіти у 2018 році за номінацією «Вища освіта».

З метою виконання вказаного

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальним за проведення громадського обговорення проректора з наукової роботи, д.т.н., професора МАРЧЕНКА Андрія Петровича.

2. Для підготовки проекту висновку громадського обговорення навчально-методичного комплексу створити комісію у складі: завідувач кафедри «Інженерна електрофізика» доктор технічних наук, професор РЕЗИНКІН Олег Лук’янович, професор кафедри «Загальна електротехніки» доктор технічних наук, професор БОЛЮХ Володимир Федорович, професор кафедри «Теоретичні основи електротехніки» доктор технічних наук, професор БОРИСЕНКО Анатолій Миколайович, професор кафедри «Інженерна електрофізика» доктор технічних наук, професор МИХАЙЛОВ Валерій Михайлович.

3. Провести розширене засідання вченої ради із залученням фахівців з даної проблеми 25 травня 2018 р. о 12:00 у залі засідань вченої ради університету (головний корпус, ІІ поверх).

4. Перелік організацій і підприємств, що запрошуються для обговорення комп’ютеризованого навчально-методичного комплексу «Електротехніка та електроніка» і план проведення громадського обговорення затвердити.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Підстава: лист Комітету з Державних премій України в галузі освіти №01/271-15 від 25.04.2018 р.

Ректор Є.І. Сокол

НАКАЗ  № 282 ОД від 24 травня 2018 р.

Заковоротний Олександр Юрійович