25 листопада 2012 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся «День відкритих дверей».

НТУ «ХПІ» - один з найстаріших технічних вузів країни, історія якого є невід'ємною частиною науково-технічного, інтелектуального і культурного становлення України. Сьогодні у складі вузу 95 кафедр, 24 факультету, 107 навчальних будівель, дослідницькі інститути Іоносфери і «Молнія», фундаментальна бібліотека на 2 млн. томів, 15 гуртожитків, палаци студентів і спорту, спортивно-оздоровчі табори, комп'ютерна мережа України (URAN), а також військовий факультет.

Представники всіх факультетів НТУ «ХПІ» представляли сьогодні свої програми і методи підготовки майбутнім абітурієнтам та їх батькам в будівлі электрокорпуса, який було будовано за проектом архітектора А. Н. Бекетова. Ректор ХПІ, професор Л. Л. Товажнянський і проректор з науково-педагогічної роботи Є. І. Сокол вітали гостей, а також розповіли їм про історію вузу, програми навчання, правила прийому на 2013 рік і відповіли на запитання.