23 листопада 2012 року Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» відвідали представники Ізраїльського Культурного Центру в Харкові на чолі з Другим Секретарем посольства Держави Ізраїль в Україні Давидом Мамистваловим.   

         Відповідно до «Угоди про співробітництво в галузі освіти між Кабінетом Міністрів України і Урядом Держави Ізраїль» від 9 квітня 2000 року і низкою інших двосторонніх угод Ізраїльський Культурний Центр в Харкові при Посольстві Держави Ізраїль в Україні пропонує співпрацю вищим навчальним закладам України. 

 

 

           Ця зустріч проходила в рамках Дня Ізраїльської Культури, в ході якої ректор НТУ «ХПІ» Л. Товажнянський, а також проректор з міжнародних зв'язків В. Кравець і Начальник відділу міжнародних зв'язків О. Гончаров розповіли гостям університету про історію ХПІ, його вагомі досягнення і наявні можливості. У свою чергу гості запропонували обговорити перспективи подальшого співробітництва і висловили подяку за теплий прийом. 

Після офіційної зустрічі з керівництвом НТУ «ХПІ» діючий член Асоціації малого бізнесу і підприємців Ізраїлю Елі Урицький провів лекцію за темою: «Економіка і юридичні аспекти малого бізнесу в Ізраїлі» для студентів економічного факультету.