• 748652 главная

В Харківській області на полігоні 92-ї окремої механізованої бригади 6 армійського корпусу завершилися практичні заняття з курсантами четвертого курсу Гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Для забезпечення проведення занять було залучено бронетехніку і стрілецьку зброю.

Подібні практичні заняття часто практикуються, адже, в підготовці офіцерів головним є підкріплення теорії практикою. Цього разу оцінювались вміння та навички хлопців, що в майбутньому служитимуть в танкових і механізованих військах, експлуатуватимуть різну бронетехніку, тому вони повинні добре відчувати міць сучасної зброї.

 

58245326

Апогеєм практичних занять в полі стало виконання стрільб з автомату Калашникова та пістолету Макарова, а також контрольних стрільб вкладним стволом із танку Т-64Б і 12,7 міліметрового зенітного кулемету.

Керівником на вогневому рубежі був досвідчений старший викладач кафедри бронетанкового озброєння та військової техніки підполковник Анатолій Касімов, який відзначив велике бажання курсантів здобути відмінні результати.

Підбиваючи підсумки, військові викладачі відмітили добру підготовку курсантів-гвардійців до занять та відмінну технічну підтримку з боку військової частини.

Загальні оцінки за бойові стрільби з танку, зенітного кулемету, автомату та пістолету не нижче “добре”. В числі кращих “снайперів” були: молодший сержанта В’ячеслав Манченко, курсанти Андрій Усенко, Віктор Дашкевич та Максим Шамрай.

  86275420

 254242542